F. 67
Nádražní 606/28, 741 01  Nový Jičín
Ford

30. 1. 2020

Hledáme pomocnou sílu (úklidové práce, mytí vozů)

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

POMOCNÁ SÍLA na pobočku Přerov

Náplň práce:

  • úklid dílny
  • úklid prostorů autosalónu, příjmu a dalších částí areálu společnosti
  • mytí vozidel, čištění a vysávání interiéru
  • odvoz vozidel na STK, emise, geometrii
  • odvoz zákazníků

Požadujeme:

  • loajalitu
  • schopnost spolupracovat
  • učit se a hledat nové příležitosti
  • samostatnost, spolehlivost a pracovitost
  • podmínkou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci
  • dlouhodobou perspektivu zaměstnání
  • zázemí stabilní společnosti

Poznej pohodový kolektiv a přidej se k nám!

Pro více informací nám napište na kutejova@f67.cz nebo volejte na 724 339 277.

| Hledáme pomocnou sílu (úklidové práce, mytí vozů)
Zavolat