V současné době nabízíme tyto pozice:

  • Obchodník (Nový Jičín)
  • Přijímací/garanční technik (Přerov)
  • Autoelektrikář (Přerov)

Více informací se dozvíte níže.

OBCHODNÍK (Nový Jičín)

PRODEJ VOZIDEL

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • analýza tržního potenciálu – zaměření na prodej ojetých vozů autorizovaného prodejce (ČR, EU) vč. vozů z USA
  • plnění dohodnutých cílů
  • plánování, provádění a vyhodnocování aktivit směřujících k zisku nových zakázek
  • kvalitní prezentace vozidel a dalších prodávaných produktů v souladu se zjištěnými potřebami zákazníků
  • nabídka a prodej doplňkových produktů/ služeb firmy, doplňků, příslušenství a leasingu včetně kvalifikovaného poradenství
  • vyhledávání vhodných vozů na trhu, posouzení jejich stavu a výhodnosti, proces nákupu, vyjednávání podmínek, uzavírání výkupu a smluv a související administrativa

POŽADUJEME

  • Nadšení a profesionalitu
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Samostatný a proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Práce na PC – MS Office
  • Velkou výhodou aktivní znalost AJ/NJ

NABÍZÍME

  • Možnost nadstandardního výdělku
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pohodový kolektiv

Zaujala-li Vás tato pozice, kontaktujte nás prosím na emailu kutejova@f67.cz.

PŘIJÍMACÍ/GARANČNÍ TECHNIK (Přerov)

SERVIS VOZIDEL

  • je odpovědný za příjem a vyřizování zakázek od klientů
  • identifikuje klíčové body na zakázce a určuje případnou závadu a nabízí cenovou kalkulaci
  • zpracovává potřebnou dokumentaci od zákazníka, vyřizuje běžné a garanční opravy, řeší pojistné události
  • po celou dobu vyřizování zakázky je zodpovědný za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek

POŽADUJEME

  • Vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)
  • Loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
  • Samostatnost, spolehlivost a přesnost při výkonu zaměstnání
  • Komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky

NABÍZÍME

Zaujala-li Vás tato pozice, kontaktujte nás prosím na emailu busina@f67.cz.

AUTOELEKTRIKÁŘ (Přerov)

  • diagnostika závad, práce s měřícími přístroji, práce s elektrickými schématy
  • provádění oprav osobních a užitkových vozidel více typů a různých modifikací včetně oprav,seřízení a kontroly funkcí všech součástí vozidla
  • provádění servisních prací s použitím diagnostiky

POŽADUJEME

  • Vyučení v oboru
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
  • Ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME

  • Platové ohodnocení přímo závislé na Vašem výkonu